Mobilne, szklane ścianki działowe do biura

Stylowe ramowe ścianki działowe do biura z wypełnieniem szklanym, znane są ze swojej wszechstronności. Z łatwością dopasowują się do wnętrz biurowych, często są instalowane w sali konferencyjnej miejscu, które okresowo musi być ukryte przed wzrokiem ciekawskich, dlatego są wyposażane w rolety.Trwałe podwójne szyby zapewniają niezawodną izolację akustyczną. Biurowe ścianki działowe typu mobilnego to doskonała okazja do samodzielnego zaplanowania powierzchni, czyniąc ją bardziej praktyczną.Takie projekty pozwalają w każdej chwili odmienić wnętrze pomieszczenia, strefować przestrzeń oraz stwarzać dogodne warunki do wypoczynku i pracy.

Mobilne szklane ścianki działowe do biura

Instalowanie szklanych ścianek działowych w biurze w celu podkreślenia obszarów obsługi klientów w korporacyjnych kolorach to nie tylko funkcjonalność. Ścianki harmonijnie wpisują się w stylistykę biura, nadając wygląd identyfikacji wizualnej firmy. Te elementy wykorzystują bezpieczne szkło hartowane. Mobilne ścianki działowe doskonale sprawdzają się przy organizowaniu miejsc pracy, tworzeniu biur dla menedżerów i pracowników firmy. Projekty mogą mieć pojedyncze lub podwójne szyby z różnymi dodatkami.

Sprawdź również: biurowe ścianki działowe z płyt kartonowo-gipsowych.

Biurowe ścianki działowe – korzyści

Gotowe ścianki mobilne do biura mają istotną przewagę nad stacjonarnymi są szybko montowane i demontowane.To znacznie ułatwia:

  • Zmiana konfiguracji przestrzeni
  • Przymusowe przeniesienie z jednego biura do drugiego
  • Rozbudowa biura wraz z utworzeniem dodatkowych miejsc pracy.

W każdej z tych sytuacji koszty związane z przeprowadzką lub przebudową są obniżone. Wraz ze wzrostem liczby personelu firmy, wszystkie wcześniej posiadane moduły mogą być używane w nowej konfiguracji. Lekkie ścianki działowe biurowe to połączenie niezawodności i elegancji, doskonale wpasują się we wnętrze każdego biura i nadadzą mu nowoczesnego wyglądu. Z reguły moduły systemu mocuje się do ścian lub mebli biurowych tworząc miejsca pracy.

Ponadto za pomocą mobilnym biurowych ścianek działowych można odgrodzić określone obszary w biurze. W takich przypadkach dla stabilności stosuje się podpory. Moduły tego systemu mogą być całkowicie zaślepione, w połączeniu z podwójnymi szybami. Ich główną zaletą jest szybkość i łatwość instalacji. Moduły są po prostu łączone ze sobą za pomocą specjalnych łączników. W każdej chwili można samodzielnie przearanżować biuro, bez udziału specjalistów.

Otwarta przestrzeń dzięki lekkim ściankom działowym biurowym

Obecnie szeroko stosowana jest idea otwartej przestrzeni, w której duża liczba miejsc pracy znajduje się blisko siebie i nie jest oddzielona.Taka aranżacja znacznie oszczędza przestrzeń biurową i pozwala na umieszczenie dużej liczby pracowników w niewielkim pomieszczeniu. Nawet w tych warunkach za pomocą ścianek działowych można stworzyć całkiem komfortowe warunki pracy. Pracownicy znajdują się w minimalnej odległości od siebie, a jednocześnie mają wygodne, oddzielne miejsce.

Wizualnie lekkie i wdzięczne projekty odzwierciedlają aktualne trendy w budowie i wyposażaniu biur: trafność, prostota, mobilność, otwartość, pozostawiając jednocześnie poczucie prywatności, a także efektywność wykorzystania przestrzeni roboczej w firmie. Ścianki mobilne do biura doskonale nadają się do tworzenia nie tylko miejsc pracy dla pracowników, ale także do tworzenia gabinetów dla menadżerów. Przy wyborze należy zwrócić uwagę nie tylko na design produktu, ale także na wykonanie. Jakość ścianek w dużej mierze zależy od materiału użytego w procesie produkcji. Istotne jest również to, gdzie w biurze zostanie zlokalizowana konstrukcja.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
27 + 8 =